نوار عصب و عضله در توانیر

منطقه توانیر یکی از مناطق پر جمعیت شهر تهران محسوب میشود که همین تراکم بالا باعث شده تا هر روزه به تعداد افرادی که به مرکز نوار عصب و عضله در توانیر مراجعه میکنند بیشتر شود. مرکز عصب و عضله آرامیس که خدمات تست عصب و عضله را بمنظور خدمات رسانی هر چه بیشتر به هموطنان و بخصوص همشهریان تهرانی در نظر گرفته است از مجرب ترین پزشکان و همچنین پیشرفته ترین تجهیزات در کادر خود بهره گرفته که بواسطه همین خدمات ارزنده رضایت مشتریان این مرکز را به خوبی جلب کرده است. 

تشخیص بیماری ها و مشکلات نهفته در اعصاب عضلات کاری بسیار مشکل و همچنین حساس محسوب میشود که باید با دقت بالایی انجام شده و همچنین به  مهارت بالایی برای تشخیص نیز نیاز دارد که پزشک معالج با مشاهده این تست ها و آزمایشات عصب و عضله بخوبی پی خواهد برد که آیا بیمار با روش های دارویی مورد درمان قرار گیرد و یا با روش های جراحی. عملکرد بد اعصاب عضلات و  عدم انتقال پیام درست و بموقع میتواند عملکرد بد عضلات را به همراه داشته باشد که از این رو باید با انجام تست عصب(EMG_NCV) به مشکلات این چنینی البته با تشخیص پزشک پی برد.

هزینه های خود را با مراجعه به مرکز  نوار عصب و عضله در توانیر کاهش دهید

مرکز نوار عصب و عضله  در توانیر این امنیت را برای بیماران ایجاد کرده تا بتوانند با قیمت مصوب از سوی وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی از خدمات این مجموعه بهره مند شوند. از عمده مشکلاتی که بیماران همواره با آن مواجه بوده اند قیمت های نا متعارف برای نوار عصب میباشد که برخی مراکز بدون توجه به حقوق و رضایت مشتریان خود هزینه های بسیار بالایی را برای بیماران اتخاذ میکنند که این هزینه ها مشکلات زیادی را برای بیماران به وجود می آورد و حتی برخی بیماران نمیتوانند از این خدمات بهره مند شوند. اما مرکز عصب و عضله آرامیس به دلیل اینکه همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان خود بوده است اقدام به در نظر گرفتن قیمت ها بر اساس نرخ های مصوب کرده است این موضوع منجربه کسب رضایت دریافت کنندگان خدمات این مجموعه شده است.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :