نوار عصب و عضله در خیابان شیراز

تست عصب و عضله از تست های تشخیصی برای پی بردن به عملکرد عصب های موجود در بدن میباشد که در مرکز نوار عصب و عضله آرامیس به بیماران ارائه میشود. ساکنین تهران میتوانند برای انجام تست به مرکز عصب و عضله در خیابان شیراز مراجعه کنند و از خدمات ارزنده این مرکز بهره مند شوند.

زمانی که اعصاب بدن کار خود را به خوبی و نحو احسن انجام نمیدهد در انتقال پیام و ارسال امواج دچار مشکل میشود که این موضوع میتواند عملکر  عضله ها و بدن را با مشکل و اختلال روبرو سازد. در مرکز نوار عصب و عضله در خیابان شیراز پزشکان با تجربه بالای خود اقدام به تست و انجام نوار عصب  میکنند که بعد از تست پزشک میتواند به راحتی به مشکل موجود در اعصاب و همچنین عضلات پی ببرد. پزشک با مشاهده نوار عصب و عضله میتواند به این موضوع پی ببرد که  کدام نقطه از اعصاب دچار مشکل شده و مهمتر از آن اینکه شدت آسیب وارد آمده به اعصاب و عضله  تا چه اندازه میباشد.

مرکز نوار عصب و عضله در خیابان شیراز آماده ارائه خدمات خود به سراسر تهران میباشد

اگر از افرادی هستید که با خیابان شیراز فاصله زیادی ندارید و همچنین به دنبال یک مرکز عصب و عضله پیشرفته با کادری مجرب نیز هستید پیشنهاد میکنیم تا به مرکز نوار عصب و عضله در خیابان شیراز مراجعه نمایید. اما باید این موضوع را یاد آور شویم که در هر نقطه از تهران نیز که ساکن باشید به راحتی میتوانید از خدمات ارائه شده در این مرکز برای نوار عصب(EMG_NCV) بهره مند زیرا دسترسی به این مرکز از هر نقطه از شهر تهران به راحتی امکان پذیر است. قیمت نوار عصب این مرکز  کاملاً بر اساس قیمت های تعیین شده از سمت  وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی می باشد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :