نوار عصب و عضله در پونک

مرکز نوار عصب و عضله در پونک با بهره گیری از کادری مجرب و پیشرفته و مدرن ترین تجهیزات آماده ارائه خدمات تست عصب، تست عصب و عضله، نوار عصب، نوار عصب و عضله، EMG_NCV و نوار عصب به بیماران در هر سن و کلیه نقاط تهران و بخصوص ساکنین پونک میباشد.

در شهر تهران و بخصوص غرب تهران که تراکم جمعیتی به مراتب بیشتر از دیگر شهرها و مناطق است نیاز بیشتری به مرکز تست عصب و عضله احساس میشود که از همین رو مرکز عصب و عضله آرامیس اقدام به راه اندازی مرکزی در این منطقه پر تراکم نموده است. نوار عصب و عضله به دلیل بروز بیماری های نهفته ای که این روز ها گریبان شهرنشین ها را گرفته به یکی از خدمات پر متقاضی بدل شده است و اینگونه میتوان گفت که نوار عصب در واقع از تست های بسیار دقیقی است که میتواند انواع بیماری های نهفته در عصب عضلات را به خوبی مشخص کرده و پزشک بر اساس آن و مشاهده تست ها اقدام به تجویز راهکارهای درمانی بصورت دارویی و یا جراحی خواهد کرد. مرکز نوار عصب و عضله درپونک به یکی از مجهزترین مراکز تست عصب و عضله (EMG_NCV) در کشور بدل شده که با توجه به تجهیزات بسیار پیشرفته به کار رفته در این مرکز به یکی از مراکز پر متقاضی بدل گردیده است.

بهترین و مجرب ترین پزشکان در مرکز نوار عصب و عضله پونک مشغول به خدمت رسانی هستند

به تجهیزات پیشرفته مرکز نوار عصب و عضله در پونک اشاره شد اما به پزشکان مجربی که در این مرکز مشغول به فعالیت هستند نیز باید اشاره کنیم که مزیت های زیادی را برای مراجعه کنندگان به این مرکز در پی خواهد داشت. یکی از عمده مزیت های ایجاد شده با بهره مندی از خدمات این پرسنل مجرب باید به روند انجام کار که در مدت زمان کوتاه تری صورت خواهد گرفت و همچنین دقت بالا در تست عصب اشاره نمود. قیمت نوار عصب این مرکز نیز بر اساس تعرفه های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی بوده و خیال شما از بابت هزینه ها آسوده خواهد بود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :