نوار عصب و عضله در کارگر شمالی

مرکز نوار عصب و عضله در کارگر شمالی در منطقه ای از تهران واقع شده است که امکان دسترسی به آن از تمام نقاط شهر تهران میسر میباشد و میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به این مرکز برسانید. مرکز عصب و عضله آرامیس که فعالیت خود را در غرب تهران آغاز نموده آماه خدمات رسانی به کلیه عزیزان و بیماران گرامی برای تست عصب و عضله در شهر تهران میباشد و هم اکنون میتوانید از خدمات این مرکز با توجه به تعرفه های تعیین شده از سوی  وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی بهره بگیرید

نوار عصب و عضله که برای بیماران تجویز میشود میتواند این امکان را برای پزشک معالج فراهم آورد تا بتواند به بیماری های نهفته در بیمار که مربوط به عضلات و عصب عضلات می شود پی ببرد. بروز هر گونه مشکلی در ارسال امواج از سوی عصب عضلات می تواند منجر به عملکرد بد عضلات و در نتیجه بدن شود که از این رو بیشتر پزشکان با اتخاذ و تجویز تست عصب و عضله به این بیماری ها و همچنین آسیب ها و شدت آسیب هایی که این بیماری ها وارد کرده اند پی میبرند.

نوار عصب و عضله در کارگر شمالی بر اساس تعرفه تعیین شده از سوی  وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی

تعرفه های این مرکز تست نوار و عصب(EMG_NCV ) بر اساس تعرفه های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی بوده و شما عزیزان می توانید برای انجام تست نوار عصب و عضله با خیالی آسوده به این مرکز مراجعه نمایید. مرکز نوار عصب و عضله در کارگر شمالی با بهره گیری از مجهز ترین دستگاه های بروز ئنیا و با تعرفه ای مشخص در خدمت شما بیماران عزیز و پزشکان محترم می باشد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :